Karay Erciyes Erkek Öğrenci Yurdu

Karay Erciyes Erkek Yurdu Hakkında

Faruk ÇOLAK 1965 Yılında Kayseri Bünyan ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Kayseri'de tamamladı. Yüksek Öğrenimini Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde tamamladı. 25 yıl öğretmen olarak Milli Eğitim Bakanlığının çeşitli kademelerinde görev yaptı.

Emekli olduktan sonra yurt ve rezidans işletmeciliği yapmaya başladı.

Erciyes Erkek Öğrenci Yurtları, öğrencilerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini amaçlamaktadır. 30 yılı aşkın bir süredir sahip olduğumuz eğitimcilik tecrübemiz ile öğrencilerimizin konforları ve beklentileri düşünülerek yurdumuz sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Yurdumuz Kayseri’nin merkez ilçesi Talas’ta kaymakamlığa 100 metre mesafededir. Ayrıca Erciyes Üniversitesi’ne yaya olarak ulaşılabilen tek yurttur. Yurt binamız ve odaları düzenli ve sürekli olarak sabah 10:00’dan akşam 22:00’a kadar profesyonel temizlik personeli tarafından temizlenmektedir. 24 saat boyunca uzman güvenlik personeli tarafından kurumumuz koruma altında tutulmakta ve güvenlik kamera sistemi ile yurt giriş-çıkışları sürekli olarak kontrol edilmektedir.

Kendi bünyesinde yemekhanesi bulunan yurdumuzun uzman ahçı ve yardımcıları ile hijyen ve kaliteli ve beslenme uzmanları denetiminde hizmet vermektedir. Yemekhanemiz Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.